شروع
دفتر قرار ملاقات
پرونده بیمار
چارت کلینیکی
مشخصات لثه
مشخصات ریشه
طراح درمان
تصاویر دندانپزشکی
فرم هزینه درمان
دیگر امکانات
منشی تلفنی
گالری عکسها
دستیار در شبکه
 
 
 
 
چارت کلینیکی موجب سهولت و دقت بیشتری در درج فعالیتهای کلینیکی میشود.
در چارت کلینیکی از کد درمانهای ADA (American Dental Association)CDT 2007-2008 برای ثبت استاندارد درمانهای استفاده شده است. این مرجع شامل بیش 600 Procedure در شاخه های مختلف دندانپزشکی میباشد. این درمانها و تشخیصها هم به صورت انگلیسی و هم به صورت فارسی جهت سهولت کار کاربران در نرم افزار گنجانده شده است.

نشانه های گرافیکی کارا: چارت کلینیکی به شما برای نمایش گرافیکی انواع تشخیصها و درمانها کمک میکند، علایم گوناگون با رنگهای متمایز نشان دهنده انواع تشخیصها ،درمانها و طرح درمانها بر روی دندانهای بیمار میباشد.

صرفه جویی در زمان:هنگامیکه درمان و یا تشخیصی را برای نمایش از روی چارت انتخاب میکنید، تمامی اطلاعات درمان به صورت خودکار در قسمت یادداشتهای پیشرفت درمان وارد میشوند و نیازی به وارد کردن درمان مورد نظر به صورت دستی نیست.

کلیدهای میانبر: شما میتوانید درمانهای که بیشتر با آنها کار میکنید را به کلیدهای میانبر از پیش طراحی شده اختصاص داده و بدین ترتیب پانل درمانی مورد نظر خود را بسازید.
جزییات تخصصی درمان: این امکان داده شده است تا برای هر یک از درمانها جزییاتی را به صورت پیشفرض تعریف کرده و در هنگام ثبت درمان مشخصات را اعمال نمایید

یادداشتهای کلینیکی:علاوه بر یادداشتهای پیشرفت درمان، قالبهای از پیش تعریف شده که با انعطاف پذیری فراوان قابل تنظیم هستند به تسهیل در درج یادداشتهای کلینیکی کمک میکند.

دستبارقابلیت اتصال به صفحه Touch Screen را جهت سرعت در ثبت فعالیتهای کلینیکی هنگام معاینه و درمان بر روی بیمار دارد.
 
         
             
تماس با ما | پشتیبانی | محصولات | صفحه اصلی
© 2012 مشاورین فن آوری اطلاعات ستاره روز