شروع
دفتر قرار ملاقات
پرونده بیمار
چارت کلینیکی
مشخصات لثه
مشخصات ریشه
طراح درمان
تصاویر دندانپزشکی
فرم هزینه درمان
دیگر امکانات
منشی تلفنی
گالری عکسها
دستیار در شبکه
 
 
 
پرس و جو: یکی از امکانات جالب دستیار امکان پرس و جو در سوابق بیماران است. در این قسمت شما با گذاشتن تقریباً هر فیلتری که مایل باشید و درخواست هر اطلاعاتی می توانید مشخصات بیماران گروه خاصی را مشاهده یا آنها را در برنامه اکسل وارد و ذخیره کنید. به عنوان مثال می توانید به جستجوی نام، نام خانوادگی و تلفن افرادی بپردازید که دارای طرح درمان هستند، یا افرادی که دارای پیگیری درمان هستند بدون اینکه وقت ملاقاتی تعیین کرده باشند. و یا تاریخ ارجاع کلیه بیمارانی که از دندانپزشک خاصی ارجاع شده اند را مشاهده کنید.

پیگیری بیمار: در این قسمت بیمارانی را مشاهده می کنید که دارای پیگیری درمان هستند. جدول پیگیری درمان شامل مشخصات بیمار و نوع و تاریخ پیگیری است.

مدیریت لابراتوار: با استفاده از دستیار می توانید ارسال و دریافت های خود به لابراتوارهای مختلف را به سادگی ثبت و ذخیره کنید.

نسخه دارو: دستیار به شما امکان می دهد که علاوه بر نگهداری سابقه داروهای تجویز شده برای هر بیمار، این نسخه ها را در سربرگ های کلینیک یا مطب خود چاپ کنید.

مخارج: میتوانید کلیه مخارج مطب یا کلینیک خود را ثبت و ذخیره کنید. این مخارج می تواند شامل قبوض آب و برق یا شارژ ساختمان و حتی هزینه پیک موتوری باشد.

کارکرد کارکنان : دستیار به شما امکان می دهد که ساعات ورود و خروج کارکنان خود را ذخیره و کلیه ساعات کاری آنها را محاسبه کنید.

یاد آور: در این قسمت میتوانید مواردی را که میخواهید در زمان معینی به شما یادآوری شود ثبت کنید.

ففل گذاری داده ها: جهت محافظت از داده های خود میتوانید آنها را قفل گذاری نمایید.

مرکز بیمه: مرکز بیمه  کلیه امور بیمه شما را نگهداری و کنترل می کند. پس از محاسبه بیمه در فرم هزینه درمان، اطلاعات بیمه به این بخش می رود تا شما آنها را به بیمه ارسال و دریافت آن ها را پیگیری کنید.

مسنجر: از امکانات جدید دستیار است و این امکان را میدهد تا دندانپزشک با منشی و یا سایر دندانپزشکان به سرعت ارتباط برقرار کرده و پیغام خود را ارسال نمایند. پیغامهای متداول را میتوانید از قبل تعریف کنید تا در صورت لزوم آن را با یک کلیک ارسال نمایید.
 
         
             
تماس با ما | پشتیبانی | محصولات | صفحه اصلی
© 2012 مشاورین فن آوری اطلاعات ستاره روز